הזמנה תערוכה מס׳ 2

Vol.2

התערוכה הנוכחית והשנייה במספרה בגלריה מציגה שתי תערוכות יחיד של אמניות מתחום הצילום והמיצב בחללים נפרדים במתחם אסמבלאז':
"חיזיון לילה בחדר 309" ו-"בבוקר אפריל אחד".
שתי התערוכות, כל אחת בדרכה שלה, עוסקות בסיפור על חלום – מפגש פנימי ופנטסטי אשר מונגש לצופה דרך מדיומים של צילום ומיצב תלוי מקום הכוללים בין היתר עבודות וידאו ושמע.

שעות פתיחה

שני-חמישי 17:00-11:00
שישי 14:00-11:00

שבת בתיאום מראש בלבד

טל': 0504042156

מייל: [email protected]

                                                                                              התערוכה מוצגת בשלושה חללים במתחם אסמבלאז':
 
       בחדר המדרגות של המלון – כניסה דרך הדלת האמצעית של המתחם, ניתן להיכנס בכל שעות הפתיחה של המלון ללא תיאום מראש (יש לבקש קוד כניסה בקפה אסמבלאז')
 
                                                                           שלושה צילומים בחדר תצוגה חזיתי לרחוב אלנבי – בשבתות יש לתאם מראש
 
                                                                              עבודת וידאו בחדר הקרנה שבחצר האחורית – בשבתות יש לתאם מראש

גלריה מדרגות אסמבלאז' לאמנות עכשווית ולצילום

גלריה אסמבלאז' לאמנות עכשווית ולצילום מהווה חלק דינמי ובלתי נפרד ממלון בוטיק חדש וייחודי הממוקם בלב ליבה של תל אביב. החוויה לאורחי המלון ולמבקרי התערוכות המוצגות בו מיוחדת במינה וזאת הודות לאקלקטיות הדינמית הנובעת מחלקיו השונים של המלון: קפה-בר, חצר סודית וקסומה וגלריה לאמנות.

הגלריה הוקמה בשנת 2020 וממוקמת בבניין בן 100 שנים המיועד לשימור מחמיר. תכנונו האדריכלי של הבניין מתחילת המאה ה-20, הן החיצוני והן הפנימי, מעורר התפעלות כמו גם סקרנות ומושך מבקרים רבים מהארץ ומהעולם.
חדר המדרגות של מלון הבוטיק משמש כחלל הגלריה העיקרי ומציג תערוכות מתחלפות אשר תהליך האוצרות שלהן נוצר תוך זיקה ישירה לחלליו השונים וכן ליצירות האמנות הקבועות השוכנות בו.

חצר המלון משובצת גם היא ביצירות קבועות של אמנות עכשוויות ומלהיבה ונותרת חבויה מעיני העוברים ושבים על רחוב אלנבי העמוס. מתקיימים בה אירועי תרבות ומוזיקה מעוררי השראה המתכתבים עם אופיו המכשף של המתחם כולו.