מלון בוטיק אסמבלאז׳

אודות אסמבלאז׳

מלון בוטיק אסמבלאז' שוכן בלב ליבה של תל אביב ובמרחק הליכה קצרה מקו החוף של העיר – בקצהו של רחוב אלנבי הנושק לחוף ירושלים.

החדרים היוקרתיים שלנו ממוקמים בין כותליו של מבנה יפהפיה ומשומר בן 100 שנים, המתאפיין בסגנון העיצוב האקלקטי והייחודי, והוא בין הבניינים המיוחדים ביותר שנבנו בתחילת המאה ה-20 ב"עיר הלבנה".
החדרים מעוצבים בסגנון מוקפד ובדרך שמדגישה וחוגגת את ההיסטוריה העשירה של הבניין.

מלון אסמבלאז' מתהדר ב-20 יחידות אירוח בגדלים שונים. החדרים מותאמים ברובם לאנשי עסקים ולזוגות, אך יש גם חדרים המתאימים למשפחות. אורחינו יהנו מחוויה מתקדמת של עמדת ה"צ'ק-אין" האוטומטית ומהטבות השמורות לנופש במלון בוטיק אורבני וייחודי כגון גג פתוח עם נוף לים, חצר ישיבה קסומה, חדר טיפולים מפנק, תפריט שף איכותי ומעל הכל – שירות אישי וחם.

איך מגיעים אלינו?

המלון נמצא באלנבי 48, ת״א.
חניה ניתן ומומלץ למצוא
בחניון שוק בצלאל, רח המכבי 2.

הבניין ההסטורי

המבנה הייחודי ששימש בעברו כמשרדי קק"ל הוקם כנראה במהלך המחצית הראשונה של המאה ה-20. בתיק הבניין לא נמצא תיעוד של בקשת היתר בנייה, לפיכך נותר האדריכל שעיצב את הבניין, כמו גם התאריך המדויק של תחילת הבנייה, לא ידוע עד עצם היום הזה.

אולם, מאחר שהבניין לא מופיע בתמונות אוויריות משנת 1942, ומפני שקיימים רישומי בקשות לשינויים משנת 1926, ההנחה הרווחת היא שהמבנה הוקם במהלך שנת 1925.

המבנה האקלקטי נחשב קו גבול של "העיר הלבנה" ומשובץ בין רצף של בניינים היסטוריים מרשימים רבים על רחוב אלנבי. חשיבותו נובעת לא רק מאיכויותיו האדריכליות (האופייניות לבנייה בסגנון האקלקטי), אלא גם מקרבתו הגיאוגרפית לצמתים חשובים, ומתרומתו להמשכיות הסגנון האורבני – דירות מגורים שממוקמות מעל חללים מסחריים.

Old Tel Aviv